Zapoznaj się podobnymi wpisami
Data publikacji : 25 września, 2019
< 1 min

Modernizacja oświetlenia w Intermarche

Odpowiednio wykonana modernizacja oświetlenia może przynieść klientowi korzyści na wielu poziomach. Po pierwsze, efektem pracy specjalistów, którzy projektują nowy system lub planują najbardziej efektywne ulepszenie już działającej instalacji, jest odpowiednia poprawa doświetlenia obiektu (na zewnątrz budynku oraz w jego wnętrzu).

Dzięki temu przestrzeń użytkowa ma szansę zyskać bardziej przyjazny charakter, zachęcać do jej odwiedzenia i zapewnić dobrą widoczność, co jest szczególnie ważne w przypadku placówek handlowych. Po drugie, modernizacja oświetlenia oznacza również zachowanie odpowiedniej wydajności systemu oraz jednoczesne poprawienie jego zużycia energii, co ma oczywiście generować oszczędności utrzymania obiektu. Po trzecie natomiast, klient decydujący się na skorzystanie z takiej usługi może liczyć również na profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji i przygotowań oraz dobór oświetlenia mieszczącego się np. w konkretnym budżecie.

Światło potrafi zmienić otoczenie, stworzyć przyjazną atmosferę i uwypuklić to co warte podkreślenia. Doświadczają tego to klienci Intermarche w Piekarach Śląskich, którzy mając w pamięci obiekt handlowy sprzed modernizacji i po jej przeprowadzeniu – mogą poczuć różnicę. Sklep dzięki wymianie oświetlenia zyskał nowy wygląd i rozbłysnął nowym światłem. Dotychczasowe, wysłużone – zostało zamienione na nowoczesne i energooszczędne.

W markecie zamontowano nowoczesne linie świetlne LINEA LED marki Lena Lighting. Charakteryzują się one wysoką energooszczędnością i możliwością doboru optymalnego dla użytkownika kąta świecenia, dzięki proponowanym przez producenta sześciu rodzajom rozsyłów światła. Cel inwestycji, jakim była poprawa jakości oświetlenia i lepsze doświetlenie poszczególnych działów dla komfortu klientów i pracowników, został osiągnięty z „nadwyżką”. Nadwyżkę tę stanowi niezwykle istotna dla właściciela obiektu oszczędność energii i idące za tym mniejsze koszty jego utrzymania.