fbpx

Oświetlenie LED hali przemysłowej

Oświetlenie LED hali przemysłowej ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa oraz samopoczucie pracowników. Właściwie zaprojektowane oraz wykonane oświetlenie poprawia jakość pracy oraz pozwala zoptymalizować koszty prowadzenia działalności.

Wiele zakładów pracy wymaga modernizacji w tym zakresie, ponieważ wykorzystywane tam rozwiązania są przestarzałe technologicznie, nieefektywne i w efekcie bardzo kosztowne. Najlepszą propozycją dedykowaną przedsiębiorcom są lampy LED do oświetlenia hali przemysłowej, które zmniejszają zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz zapewniają trwałość i niezawodność systemu oświetleniowego.

Oszczędne i wydajne oświetlenie LED na hali przemysłowej

Hale budowane są w taki sposób, że dostaje się do nich niewiele światła naturalnego lub nie ma go tam w ogóle. W efekcie lampy muszą działać nieprzerwanie przez wiele godzin, co generuje wysokie wydatki. Ponadto, firmy często pracują na trzy zmiany, co dodatkowo podwyższa rachunki za energię. Kluczową rolę w zakładach odgrywa więc energooszczędność lamp LED do oświetlenia hali przemysłowej oraz ich niezawodność, ponieważ każda przerwa w pracy zakładu dodatkowo zwiększa koszty jego prowadzenia.

Znacząca jest także bardzo duża wydajność oświetlenia. Podczas gdy tradycyjne żarówki emitują około 80 lumenów przy poborze jednego wata, lampy LED osiągają poziom nawet 170 lumenów. Kolejnym atutem jest żywotność LED-ów, która wynosi około 100 000 godzin nieprzerwanego działania. Lampy te charakteryzują się także dobrym współczynnikiem oddawania barw. Zastosowanie oświetlenia LED w hali przemysłowej pozwala więc na zbudowanie wydajnego oraz niezawodnego systemu przy jednoczesnym znacznym ograniczeniu kosztów.

Wybierz oświetlenie przyjazne dla środowiska i płać mniej za prąd

Oświetlenie LED hali przemysłowej pozwala na właściwe doświetlenie każdego miejsca pracy, co znacząco wpływa na samopoczucie i komfort załogi, a w rezultacie przekłada się na efektywność i jakość podczas wykonywania zadań. Dobrze przemyślany projekt pozwala na optymalizację ilości lamp przy zachowaniu wszystkich wymogów oraz norm. Zastosowanie lamp LED do oświetlenia hali przemysłowej gwarantuje stworzenie nowoczesnego systemu oświetlenia z troską o środowisko, ponieważ systemy zbudowane w oparciu o tę technologię powodują znaczne zmniejszenie emisji dwutlenku węgla.

Pierwszym krokiem modernizacji oświetlenia jest dokładny audyt oświetlenia. Kolejne etapy to wykonanie projektu oraz kalkulacja zwrotu z inwestycji i wreszcie wymiana lamp. Modernizacja objęta jest pięcioletnią gwarancją. Dzięki zastosowaniu lamp LED do oświetlenia hali przemysłowej przedsiębiorca ma szanse zadbać zarówno o jakość pracy, jak i o budżet swojej firmy.

Energooszczędność rozwiązań i ich trwałość oraz nowoczesne systemy sterowania przekładają się na znaczne ograniczenie kosztów serwisowania i zużycia energii. Skontaktuj się z nami, jeśli interesuje Cię oświetlenie LED hali, nowoczesne oświetlenie LED hali magazynowej lub wydajne oświetlenie LED obiektów sportowych.

Modernizacja systemu oświetlenia rozpoczyna się od przeprowadzenia audytu. Kolejne etapy to wykonanie projektu oraz kalkulacja zwrotu z inwestycji i wreszcie wymiana lamp. Modernizacja objęta jest pięcioletnią gwarancją.

Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED hali przemysłowej przedsiębiorca ma szanse zadbać zarówno o jakość pracy, jak i o budżet swojej firmy. Energooszczędność rozwiązań i ich trwałość oraz nowoczesne systemy sterowania przekładają się na znaczne ograniczenie kosztów serwisowania i zużycia energii.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

ul. Kórnicka 52
63-000 Środa Wielkopolska

(+48) 532 518 395

kontakt@luxmat.pl

Formularz kontaktowy

  Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

  ul. Kórnicka 52
  63-000 Środa Wielkopolska

  (+48) 532 518 395

  kontakt@luxmat.pl

  Formularz kontaktowy