fbpx

Stop ciemności

Trudne dylematy

Drożejące ceny prądu spędzają wszystkim sen z powiek. Niepokoi nas przede wszystkim fakt, że drastyczne podwyżki, mocno uderzyły w finanse polskich samorządów i przedsiębiorców. Włodarze lokalnych społeczeństw stają przed bardzo trudnym dylematem – czy w ramach oszczędności wyłączać oświetlenie chodników, ulic, szkół, placów zabaw, budynków użyteczności publicznej, parków, czy się zadłużać i rezygnować z nowych inwestycji?

Antidotum na drogi prąd

Spółka Luxmat ma gotowe rozwiązania na podwyżki prądu. Antidotum może, a nawet musi być, redukcja zużywanej energii elektrycznej przez wszelkie urządzenia wytwarzające oświetlenie. Jak tego dokonać? Dzięki modernizacji oświetlenia!

Modernizacje z Luxmat

Wymiana tradycyjnych lamp, które na co dzień oświetlają strefy aktywności publicznej, na nowoczesne lampy LED to bezpieczny i racjonalny sposób zmniejszenia zużycia prądu. Dzięki, niewielkim nakładom, możemy zmniejszyć pobór energii o kilkadziesiąt procent i w ten sposób zaoszczędzić ogromną ilość finansów publicznych, redukując  w ten sposób problem wysokich cen prądu.

Jesteśmy skuteczni od wielu lat

Nasze przedsiębiorstwo zrealizowało już kilkaset modernizacji, w których poprzez zastosowanie najnowocześniejszych lamp LED, sprzężonych z inteligentnym sterowaniem – tzw. internet of things, osiągnięto oszczędności rzędu ponad 80%. W takich rozwiązaniach leży ogromny potencjał oszczędności finansów publicznych, bez których, egzystencja samorządów może być mocno zachwiana. Dzięki takiemu rozwiązaniu władze miast mogą nadal dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i nie podejmować kontrowersyjnych decyzji, mogących przynieść niepokoje społeczne i protesty.

Wielu już oszczędza

Są już takie miasta, które swoje inwestycje zaplanowały perspektywicznie pod kątem oszczędności. Świetnym przykładem może być Środa Wielkopolska leżąca w samym sercu Polski. Dzięki modernizacji oświetlenia wraz z najnowszym sterowaniem lampami LED już dziś może się pochwalić oszczędnościami w miejskim budżecie idącymi w setki tysięcy złotych rocznie.

Nie martw się o budżet

Rozwiązań na finansowanie tego typu inwestycji jest bardzo wiele. Często wymiana lamp na LED, samofinansuje się z oszczędności, które powstają po modernizacji. Zatem, nie wyłączajmy, ale modernizujmy oświetlenie – to się po prostu opłaca!

Modernizacja jest taka prosta

Inwestycja w modernizację z firmą Luxmat jest banalnie prosta. Zaledwie kilka kroków dzieli każdego Klienta od podjęcia dobrej decyzji. Luxmat wykona dla Ciebie: darmowy audyt oświetlenia, przygotuje projekt modernizacji, sporządzi ofertę, zaproponuje najkorzystniejszy model biznesowy pod możliwości budżetowe. Pozostaje tylko Twoja pozytywna decyzja.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

ul. Kórnicka 52
63-000 Środa Wielkopolska

(+48) 532 518 395

kontakt@luxmat.pl

Formularz kontaktowy

  Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

  ul. Kórnicka 52
  63-000 Środa Wielkopolska

  (+48) 532 518 395

  kontakt@luxmat.pl

  Formularz kontaktowy