Stacje ładowania do EV

Luxmat został oficjalnym dystrybutorem ładowarek do aut zeroemisyjnych.

Luxmat to brand, który od 2015 roku prowadzi działalność wpisującą się w szeroko pojęte idee zrównoważonego rozwoju. Za marką stoi ogromne doświadczenie w zakresie modernizacji oświetlenia. Obecnie firma rozpoczyna ekspansję w branży elektromobilności. Luxmat stał się oficjalnym dystrybutorem stacji ładowania aut elektrycznych Lenergizee.

Lenergizee to nowa polska marka ładowarek prądu zmiennego do aut EV. Linia produktów wyróżnia się zoptymalizowanymi parametrami, ergonomicznym designem oraz najwyższą jakością wykonania. Dzięki zastosowanym technologiom, proces pełnego naładowania może być nawet do sześciu razy krótszy niż w przypadku standardowych modeli ładowarek. W ofercie producenta dostępne są zarówno tzw. wallboxy do montażu naściennego, jak i modele stojące.
Ładowarki Lenergizee są kompatybilne z większością samochodów elektrycznych, między innymi BMW, Porsche, Tesla, Toyota, Jaguar, Volkswagen, Volvo czy Lexus. Zostały wykonane z trwałych materiałów, odpornych na uderzenia (najwyższy stopień IK10) oraz niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, w tym wilgoci i pyłów (IP54), umożliwiając ich montaż w dowolnej przestrzeni.

Luxmat jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Lenergizee w Polsce oraz w Europie.