fbpx

Oświetlenie sklepowe LED – witryn

Dobre oświetlenie LED do sklepu spożywczego to podstawa zapewnienia odpowiedniej ekspozycji produktów, ale też komfortu dla obsługi oraz klientów robiących zakupy. Z tego powodu warto zatroszczyć się o odpowiednio dobrane oprawy oświetleniowe!

W LUXMAT wiemy, jak duże znaczenie ma profesjonalne oświetlenie sklepów. Dobre samopoczucie pracowników i właściwe podświetlenie asortymentu jest gwarancją skutecznej sprzedaży. Dodatkowo oświetlenie sklepowe LED obniża koszty związane z energią, które ponosi właściciel lokalu. To opłacalne rozwiązanie, które przynosi długofalowe oszczędności. Postaw na modernizację oświetlenia i zadbaj o komfortowe warunki pracy oraz zadowolenie klientów!

Oświetlenie sklepu LED – gwarancja oszczędności

Istnieje wiele czynników wpływających na komfort przebywania na danej powierzchni, a oświetlenie sklepu niewątpliwie jest jednym z nich. Niedostateczna moc lamp może sprawić, że klienci będą mieli problem ze znalezieniem interesujących ich produktów, a przy tym ich wzrok będzie się szybko męczyć. Dotyczy to również pracowników sklepu, dlatego właśnie warto przeprowadzić modernizację. Lampy LED to obecnie najkorzystniejszy wybór do oświetlenia sklepu. Żarówki te cechują się kilkukrotnie dłuższą żywotnością od tradycyjnych odpowiedników, która sięga nawet 100 000 godzin ciągłego świecenia. Jednocześnie oświetlenie sklepu LED wyróżnia się świetną skutecznością świetlną (liczbą wyemitowanych lumenów na jeden wat). Z tego powodu lampy sklepowe w tej technologii są doceniane za energooszczędność.

Oświetlenie sklepowe sufitowe LED

Interesują Cię lampy sklepowe sufitowe? Nasi specjaliści pomogą Ci w zaplanowaniu oświetlenia sufitowego, które jest szczególnie istotne dla klientów oraz pracowników wewnątrz obiektu. Neutralna barwa lamp oraz dobry współczynnik oddawania barw sprawią, że wzrok osób w danej przestrzeni nie będzie się męczyć, a produkty będą się dobrze prezentować. Dysponujemy rozwiązaniami, które sprawdzają się w różnych branżach, ponieważ nasze lampy sufitowe LED do sklepu mogą skutecznie pracować nawet w trudnych warunkach.

Oświetlenie witryny sklepowej

Oświetlenie witryny sklepowej jest równie istotne, ponieważ w tym przypadku lampy nieraz świecą przez całą dobę, promując poszczególne produkty. Z tego powodu warto postawić na oszczędne rozwiązanie – oświetlenie sklepowe w technologii LED. Zaprojektujemy układ opraw w taki sposób, żeby zapewnić dobrą prezencję towarów. Oświetlenie LED świetnie nadaje się do sklepu odzieżowego, spożywczego, elektronicznego oraz wielu innych.

Oświetlenie LED do sklepu – dlaczego warto?

Modernizacja oświetlenia jest przede wszystkim opłacalna. Lampy sklepowe w technologii LED pozwalają ograniczyć koszty eksploatacyjne lamp nawet o 80%! Z tego powodu inwestycja może stosunkowo szybko się zwrócić. To doskonały sposób, by zadbać o rozwój działalności poprzez zmniejszenie wydatków związanych z utrzymaniem lokalu.

Oświetlenie LED sklepu ma też wiele innych zalet. Ma bardzo dobry współczynnik oddawania barw i gwarantuje wysoki poziom komfortu. To bardzo ważne między innymi ze względu na pracowników. Oświetlenie LED sklepowe pozwala poprawić warunki pracy oraz efektywność sprzedawców. Dzięki temu zyskujesz dodatkową możliwość zwiększenia sprzedaży.

Lampa LED sklepowa to również ekologiczny wybór. Technologia jest przyjazna dla środowiska i redukuje emisję zanieczyszczeń do atmosfery. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zamontować w swoim lokalu lampy sufitowe, halogeny sklepowe, oświetlenie LED liniowe lub inne rozwiązanie przystosowane do warunków sklepu.

Postaw na wydajne lampy i płać mniej za oświetlenie sklepu

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w technice oświetlenia, dlatego możemy zrealizować najbardziej skomplikowane zlecenia, takie jak oświetlenie sklepowe szynowe w lokalu o dużej powierzchni. Podczas współpracy z klientem wykonujemy profesjonalny audyt oświetlenia, który pozwala określić potrzeby danej przestrzeni. Później robimy wstępne kalkulacje energooszczędności oraz czasu zwrotu inwestycji. Po stworzeniu projektu przechodzimy do jego wdrożenia. Korzystamy wyłącznie z wysokiej klasy produktów, by oświetlenie LED sklepowe było niezawodne przez wiele lat. Jeżeli jest taka potrzeba, pomagamy również w finansowaniu modernizacji na jasnych zasadach. Gwarantujemy też kompleksową obsługę wraz z serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Jeśli interesuje Cię profesjonalna wymiana oświetlenia LED w sklepie lub chcesz zmodernizować oświetlenie hali bądź innego obiektu, zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

ul. Kórnicka 52
63-000 Środa Wielkopolska

(+48) 532 518 395

kontakt@luxmat.pl

Formularz kontaktowy

  Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

  ul. Kórnicka 52
  63-000 Środa Wielkopolska

  (+48) 532 518 395

  kontakt@luxmat.pl

  Formularz kontaktowy