fbpx

Oświetlenie LED hali produkcyjnej

Niezawodne oświetlenie LED hali produkcyjnej to korzystne rozwiązanie dla każdej firmy trudniącej się wytwórstwem. Odpowiednie warunki pracy oraz bezpieczeństwo są w tej branży kluczowe dla realizacji działań produkcyjnych i montażowych, które wpływają na dalsze funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Ze względu na zazwyczaj duże czy nawet ogromne powierzchnie hale produkcyjne mają olbrzymie zapotrzebowanie na energię elektryczną służącą do ich oświetlenia. Zastosowane oświetlenie jest bardzo istotne, ponieważ musi spełniać wiele funkcji. Lampy, których używamy do oświetlenia przestrzeni produkcyjnych, muszą przede wszystkim być zaprojektowane do tego celu. Ważne, aby były przetestowane do pracy w niesprzyjających warunkach, często w dużej wilgotności czy wysokiej temperaturze. Modernizacja oświetlenia hali produkcyjnej to najlepszy sposób, by zwiększyć bezpieczeństwo i jednocześnie obniżyć koszty energii.

Energooszczędne oświetlenie LED hali produkcyjnej!

Ze względu na dużą liczbę źródeł światła najważniejszym kryterium przy wyborze oświetlenia hal produkcyjnych jest energooszczędność. Kolejnym czynnikiem jest konieczność zapewnienia odpowiedniej ilości światła do każdej przestrzeni roboczej oraz doświetlenia miejsc pracy. Oświetlenie ma także podwyższać komfort pracy i zwiększać bezpieczeństwo pracowników. Dobrze dobrane lampy LED-owe na hale produkcyjne wpływają korzystnie na pracowników i ich samopoczucie, podnosząc tym samym wydajność. To wpływa także na redukcję wad produkcyjnych. Następnym ważnym kryterium jest niezawodność oświetlenia. Awarie lamp mogą powodować przestoje w produkcji, co skutkuje dodatkowymi kosztami. W przypadku oświetlenia hali produkcyjnej LED nie ma takiego ryzyka.

Modernizacja oświetlenia LED w hali produkcyjnej jest niezbędnym krokiem dla wielu film i coraz więcej przedsiębiorstw się na niego decyduje. Aby zapewnić oświetlenie na najwyższym poziomie, należy wybrać odpowiedniego partnera biznesowego, który zaproponuje najkorzystniejszą ofertę. Podstawą współpracy zawsze powinien być rzetelny audyt oświetlenia. Profesjonalnie wykonana modernizacja oświetlenia hali produkcyjnej może przynieść korzyści i oszczędności nawet do 86%.

Oświetlenie hali produkcyjnej – warto stawiać na LED-y

W LUXMAT działamy kompleksowo – przygotowujemy projekt i instalujemy oświetlenie hal produkcyjnych LED. Działamy na rynku już od wielu lat, wspierając firmy w dążeniu do osiągnięcia jak najwyższego poziomu energooszczędności, co dzięki stosowanym przez nas wyjątkowym rozwiązaniom jest jak najbardziej możliwe. Nasza oferta obejmuje:

Oświetlenie hali produkcyjnej LED to jedno z najbardziej efektywnych rozwiązań z zakresu oświetlenia, na które można się zdecydować. Gwarantuje nie tylko doskonałą widoczność wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna, ale znacząco obniża też rachunki za prąd. Wynika to z faktu, że lampy LED-owe na hale produkcyjne zużywają kilkukrotnie mniej energii elektrycznej niż inne powszechnie stosowane rozwiązania.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu i dobrym samopoczuciu pracowników oraz podniesieniu wydajności i efektywności pracy przy jednoczesnym obniżeniu rachunków za energię elektryczną w firmie i realnym pozytywnym wpływie na środowisko (mniejsze zużycie prądu = mniej zanieczyszczeń), to jesteś w dobrym miejscu. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty modernizacji oświetlenia LED w hali produkcyjnej i innych obiektach.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

ul. Kórnicka 52
63-000 Środa Wielkopolska

(+48) 532 518 395

kontakt@luxmat.pl

Formularz kontaktowy

  Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

  ul. Kórnicka 52
  63-000 Środa Wielkopolska

  (+48) 532 518 395

  kontakt@luxmat.pl

  Formularz kontaktowy