Zapoznaj się podobnymi wpisami
Data publikacji : 12 czerwca, 2024
2 min

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów Lenergizee

Koncentrujemy się na wdrażaniu nowoczesnych i zrównoważonych rozwiązań technologicznych, oferujących najwyższą wydajność oraz odzwierciedlających globalne dążenie do neutralności klimatycznej. Bogate doświadczenie w modernizacji oświetlenia pozwoliło nam z powodzeniem rozszerzyć działalność na dynamicznie rozwijający się sektor elektromobilności. Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem ładowarek do samochodów elektrycznych marki Lenergizee.

Lenergizee – nowa marka w sektorze elektromobilności

Lenergizee jest nową polską marką ładowarek prądu zmiennego, dedykowanych samochodom elektrycznym (EV) oraz hybrydowym. Produkty te wyróżniają się zoptymalizowanymi parametrami, ergonomicznym designem oraz najwyższą jakością wykonania.
Dzięki innowacyjnym technologiom, proces pełnego naładowania auta ładowarkami Lenergizee jest zoptymalizowany czasowo. W ofercie Lenergizee znajdują się zarówno wallboxy do montażu naściennego, jak i kompaktowe modele stojące, stworzone z myślą o ergonomizacji przestrzeni.

Gwarancja najwyższej jakości

Ładowarki Lenergizee są kompatybilne z wszystkimi pojazdami elektrycznymi (EV), które są sprzedawane w Unii Europejskiej – są wyposażone w złącza typu 2, czyli standard europejski dla ładowarek AC.
Wykonane z wyselekcjonowanych trwałych materiałów, są odporne na uderzenia (najwyższy stopień IK10) oraz niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, w tym wilgoć i pyły (IP54), co umożliwia ich montaż w dowolnej przestrzeni. Ma to bezpośrednie przełożenie na niską awaryjność, a tym samym długą żywotność produktów.

Lenergizee jest członkiem Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności (PIRE) oraz Polskiego Stowarzyszenia Nowej Mobilności (PSNM). Członkostwo to stanowi gwarancję najwyższej jakości ładowarek, które kształtują sektor elektromobilności w Polsce.

Zielona Transformacja

Motto marki Lenergizee brzmi W duchu zrównoważonego rozwoju i taki też jest cel producenta, który każdy swój wyrób projektuje i produkuje z troską o komfort i bezpieczeństwo użytkowników, a także dobro środowiska naturalnego. Jako specjaliści z ponad piętnastoletnim doświadczeniem doskonale rozumiemy założenia marki, które są spójne z naszymi wartościami. Dlatego niezmiernie cieszy nas, że we współpracy z Lenergizee oraz innymi liderami sektora elektromobilności możemy działać na rzecz innowacji i promowania ekologicznych rozwiązań transportowych.

Jako wyłączny dystrybutor produktów marki Lenergizee w Polsce oraz Europie, jesteśmy gotowi dostarczyć Wam najlepsze rozwiązania w zakresie ładowania samochodów elektrycznych. Dołączcie do nas w tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości!