Zapoznaj się podobnymi wpisami
Data publikacji : 5 lutego, 2020
< 1 min

Kompleksowa modernizacja w oddziałach SIG Sp. z. o.o.- Specjalistyczne Materiały Budowlane

Oświetlenie biurowe i odpowiednio dobrane lampy biurowe są niezwykle istotne, gdyż wpływają na jakość pracy oraz komfort osób przebywających w danym pomieszczeniu. Prawidłowe oświetlenie może mieć zbawienny wpływ na efektywność wykonywanej pracy, jak również wyróżniać się właściwymi walorami estetycznymi. Rozpoczęliśmy kompleksową modernizację oświetlania biur w sieci zakładów SIG Sp. z o.o.– międzynarodowego dystrybutora materiałów i systemów budowlanych. Zmodernizowaliśmy biura, sale sprzedaży i gabinety pracowników w Rudzie Śląskiej, Rybniku, Katowicach, Bydgoszczy, Toruniu, a to dopiero początek! Kolejne oddziały zdecydowały się na modernizację oświetlenia.

Wysokiej jakości lampy LED SYSTEM FIT 39 przeznaczone do wykorzystywania w budynkach biurowych charakteryzuje nie tylko właściwy strumień świetlny i temperatura barwowa sprzyjająca pracy wymagającej skupienia wzroku, ale również energooszczędność i trwałość. Dlatego proponowane przez nas lampy LED służą klientom przez bardzo długi czas.

Kompleksowa modernizacja w pomieszczeniach biurowych, salach sprzedaży, gabinetach pracowników polegała na wymianie starych lamp rastrowych ze świetlówkami 4 x 18W na nowoczesne lampy ledowe SYSTEM FIT 39. Inwestorowi podczas modernizacji oświetlenia, zależało na uzyskaniu jak najlepszego natężenia światła 500lx (zgodnie z PN-EN 12464-1 12 2012), aby właściwie oświetlić wnętrza modernizowanych pomieszczeń. Zrealizowaliśmy oczekiwania Klienta. Dzięki, modernizacji Klient uzyskał:

  • 50% oszczędności na energii elektrycznej, czyli niższe rachunki za prąd o połowę!
  • poprawę warunków pracy, lepsza jakość i wydajność pracy
  • lepsze doświetlenie wszystkich przestrzeni wewnętrznych
  • nowoczesne lampy ledowe SYSTEM FIT 39

Planujecie modernizację oświetlenia i nie wiecie, od czego zacząć? Chcecie dowiedzieć się więcej? Nasi audytorzy oświetlenia są do Waszej dyspozycji.