fbpx

Zajmujemy się wykonywaniem oświetlenia w budynkach służących aktywności sportowej. Wśród realizowanych przez nas projektów znajduje się między innymi oświetlenie sali gimnastycznej. Na swoim koncie mamy współpracę z wieloma samorządami. Dzięki temu do każdej sali gimnastycznej jesteśmy w stanie podejść w indywidualny sposób i stworzyć oświetlenie odpowiadające potrzebom. Zapraszamy do bliższego poznania oferty Luxmat.

Oświetlenie sali gimnastyczna – oferta dla szkół

Posiadając wieloletnie doświadczenie w obsłudze oświetlenia dla infrastruktury sportowej, możemy zaproponować odpowiednie rozwiązania dla szkół. Jeśli samorządy potrzebują oświetlenia dla nowej sali gimnastycznej, ewentualnie chcą modernizować już istniejące budynki i zmienić istniejące tam oświetlenie zapraszamy do współpracy. Na naszym koncie znajdują się takie projekty jak:

Do każdego zadania podchodzimy z największą starannością. Nasi pracownicy doskonale znają dostępne na rynku nowoczesne formy oświetlenia. Dzięki temu do każdego projektu dobieramy właściwe źródła światła. Szukamy rozwiązań, które będą gwarantowały wysoką jakość, ale jednocześnie nie będą windować kosztów eksploatacji. Możemy wykonać całkowicie nową instalację, ewentualnie zająć się istniejącymi i podjąć się ich modernizacji.

Zmiana istniejącego oświetlenia – audyt i modernizacja

Nasza oferta wykracza poza wykonanie instalacji w nowym budynku. Jeśli chodzi o już istniejące sale gimnastyczne, na początek proponujemy audyt oświetlenia. W ramach tych działań nasi doświadczeni pracownicy sprawdzą, jak funkcjonuje oświetlenie w danym budynku, czy spełnia swoje zadania, czy wymaga zmian. Ocena funkcjonalności pozwoli na podjęcie decyzji, jak powinna wyglądać modernizacja oświetlenia. Z punktu widzenia inwestora kluczowe znaczenie mają koszty, dlatego proponujemy wyłącznie oświetlenie LED. Koszty jego utrzymania będą niższe niż innych form oświetlenia. W salach gimnastycznych wykonujemy oświetlenie ze starannie dobranych źródeł, które będą właściwe zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie toczących się tam rozgrywek.

Wszystkie wykonane przez nas instalacje stoją na najwyższym poziomie. Zapewniamy inwestorom gwarancje na wykonaną usługę i proponujemy pełne wsparcie serwisowe dla wykonanego oświetlenia. Zapraszamy do współpracy, zadbamy o to, by stworzone dla Was oświetlenie spełniło oczekiwania.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

ul. Kórnicka 52
63-000 Środa Wielkopolska

(+48) 532 518 395

kontakt@luxmat.pl

Formularz kontaktowy

  Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

  ul. Kórnicka 52
  63-000 Środa Wielkopolska

  (+48) 532 518 395

  kontakt@luxmat.pl

  Formularz kontaktowy