fbpx

Firma Luxmat specjalizuje się w przygotowywaniu oświetlenia dla dużych przestrzeni. Dla klientów możemy wykonać oświetlenie boiska, hali sportowej czy basenu. Posiadamy na swoim koncie kilkaset realizacji, dlatego doświadczenie, jakie zdobyliśmy, możemy wykorzystać przy kolejnych realizowanych projektach. Jeśli potrzebujecie firmy, która wykona oświetlenie na orliku, zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalna realizacja – oświetlenie na najwyższym poziomie

Doświadczenie, które zdobyła firma Luxmat związane jest z wykonywaniem kompleksowych projektów oświetleniowych dla samorządów, placówek oświatowych. Tym samym naszym klientom możemy zaproponować szerokie wsparcie przy wykonywaniu różnych form oświetlenia, w tym między innymi:

Do każdego projektu podchodzimy z największą starannością, dlatego będziemy w stanie przygotować zindywidualizowane rozwiązania, zgodne z potrzebami konkretnej inwestycji. W przypadku orlików oświetlenie musi stać na najwyższym poziomie, jednocześnie zamawiający oczekują inwestycji energooszczędnej. Dlatego standardem w naszej firmie jest oświetlenie wykorzystujące źródła LED. W ten sposób przy zachowaniu rozsądnych kosztów uzyskujemy efektywne oświetlenie. Boiska, dla których wykonujemy oświetlenie, są dzięki niemu dostępne także po zmierzchu. Zapewnione tam światło spełnia najwyższe standardy i gwarantuje rozgrywanie spotkań w perfekcyjnych warunkach.

Przejście na oświetlenie LED z firmą Luxmat

Wybierając ofertę przygotowaną przez Luxmat możecie także przejść przez proces wymiany źródeł światła na LED. Nasza firma wykonuje dla klientów audyt oświetlenia, na podstawie którego następnie można podjąć decyzję o tym, jakie zmiany w oświetleniu powinny być zrealizowane. Jeśli do wykonania będzie modernizacja oświetlenia, możecie liczyć na naszych specjalistów. Podpowiemy jakie źródła światła wybrać, a wcześniej wykonany audyt pozwoli zoptymalizować podejmowane decyzje. Podejmiemy się więc wykonania projektu oświetlenia boisk i jego realizacji. Nie ma dla nas znaczenia, czy będzie to zupełnie nowa inwestycja, czy oddany przed laty orlik, w którym samorząd będzie chciał przejść na oświetlenie LED.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, w oświetleniu wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości źródła światła. Na każdą wykonaną przez nas instalację dajemy gwarancję i oferujemy pełny serwis, dlatego bez obaw możecie sięgać po przygotowane przez nas propozycje.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

ul. Kórnicka 52
63-000 Środa Wielkopolska

(+48) 532 518 395

kontakt@luxmat.pl

Formularz kontaktowy

  Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

  ul. Kórnicka 52
  63-000 Środa Wielkopolska

  (+48) 532 518 395

  kontakt@luxmat.pl

  Formularz kontaktowy