fbpx

Nowoczesne oświetlenie basenów sportowych powinno zakładać wykorzystanie świateł LED. Firma Luxmat specjalizuje się w projektach oświetleń dla inwestycji związanych z infrastrukturą sportową. Zajmujemy się wykonywaniem oświetlenia zarówno dla nowych inwestycji, jak i modernizacją oświetlenia w tych obiektach sportowych, które podlegają pracom remontowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Oferta przygotowywana przez firmę Luxmat

Firma Luxmat specjalizuje się w oświetleniu dla infrastruktury sportowej. Współpracujemy z samorządami, realizujemy zindywidualizowane projekty, wśród których znajduje się między innymi:

Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością i szukamy rozwiązań, dzięki którym oświetlenie będzie spełniać oczekiwania zamawiającego. Nasi pracownicy służą pomocą. Jeśli nie wiecie jakie rozwiązania wybrać, jaka powinna być właściwa moc oświetlenia w danym obiekcie, możecie na nas liczyć.

Audyt i modernizacja oświetlenia

Poza wykonywaniem projektu i realizacji oświetlenia na nowych inwestycjach możemy także zająć się wykonaniem modernizacji na już istniejących obiektach. W tym celu proponujemy między innymi audyt oświetlenia, dzięki któremu będzie można ocenić, jak funkcjonuje oświetlenie. Tego typu sprawdzenie istniejącej instalacji to szansa na ocenę jej funkcjonalności i przydatności w danym budynku. Jeśli będzie taka konieczność, wykonana będzie modernizacja oświetlenia. W ten sposób wymienione zostaną źródła na bardziej oszczędne, zoptymalizowana będzie moc instalacji. W ten sposób całość będzie funkcjonować na wyższym poziomie.

Optymalne rozwiązania w zakresie oświetlenia

Jeżeli zdecydujecie się na ofertę Luxmat, możecie liczyć na pełne wsparcie przy projekcie i wykonaniu oświetlenia w ramach infrastruktury sportowej. Nasza firma gwarantuje pełne wsparcie serwisowe dla wykonanych instalacji. Jeśli potrzebujecie stojącej na wysokim poziomie instalacji oświetleniowej, zapraszamy do współpracy. Postaramy się o przygotowanie dopasowanego do potrzeb projektu, a jeśli instalacja będzie sprawiała problemy techniczne, zajmiemy się jej serwisowaniem. Zachęcamy do współpracy, na wszystkie wykonane przez nas instalacje udzielamy gwarancji, dlatego decydując się na Luxmat możecie liczyć na profesjonalizm.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

ul. Kórnicka 52
63-000 Środa Wielkopolska

(+48) 532 518 395

kontakt@luxmat.pl

Formularz kontaktowy

  Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez modernizację oświetlenia

  ul. Kórnicka 52
  63-000 Środa Wielkopolska

  (+48) 532 518 395

  kontakt@luxmat.pl

  Formularz kontaktowy